Gładka skóra dłoni

Gładka skóra dłoni

Dbaj o swoje ręce. Wielu ludzi narzeka, że ​​ich dłonie przedstawiają ich starzenie się dzięki cienkiej skórze, która może wyglądać i poczuć paperykę. Twoje ręce mogą korzystać z produktów zawierających retinoidy, podobnie jak skóra twarzy. Użyj kremu ultra-nawilżającego oraz kremu do rąk zawierającego retinol; przy użyciu lalki na twarzowy balsam na ręce w godzinach porannych i wieczornych jest łatwym lekarstwem. Podobnie jak w przypadku innych skór, chronić ręce przed promieniami UV za pomocą środka nawilżającego SPF 30+ lub uzupełnić je rękawiczkami na zewnątrz. Skonsultuj się z dermatologiem, czy te procedury są odpowiednie dla Ciebie.
Zwróć uwagę na starzejące się ręce, pomijając ciemne paznokcie na rzecz słabszych odcieni.
Istnieją procedury odmładzania dłoni, które używają laserów lub wypełniaczy do wstrzykiwań; te procedury mogą zagęścić skórkę, która jest cieńsza i usuwa ciemne plamki.
Wygładź kolana i łokcie. Pomarszczona, opadająca skóra na kolanach i łokciach może pokazać Twój wiek. Masaż na powierzchnię balsamu o wysokiej wilgotności, zawierający mocznik lub mleczan amonu, składniki ułatwiające penetrację grubej skóry na łokciach i kolanach. Zetrzyj śmietankę w tym celu lub pędzel lub luffę. Zrób jogę kilka razy w tygodniu – joga wzmacnia stawy i mięśnie nóg, które zaciskają mięśnie i skórę wokół kolan.
Wstrzyknięcie do łokcia skóry i „podniesienie kolan” jest procedurą medyczną dostępną dla chirurgów plastycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *