Gładka skóra

Gładka skóra

Opracuj swoją rutynę dla młodej skóry wcześnie. Najlepszym sposobem leczenia starzejącej się skóry jest zapobieganie. Uruchom zdrową rutynę skóry w młodszym wieku lub po raz pierwszy zauważasz oznaki starzenia się, aby uzyskać najlepsze wyniki. Eksperci sugerują, że 6 najpopularniejszych elementów młodej skóry to: ochrona przeciwsłoneczna, delikatny środek czyszczący, toner, środek nawilżający, retinoidy i przeciwutleniacze w celu zwalczania wolnych rodników.
Nawet z młodą twarzą, skóra szyi, dłoni, klatki piersiowej i ramion może świadczyć o starzeniach. Nie zaniedbuj tych innych części ciała w swojej opiece. Nawilża się codziennie i codziennie stosuj ten sam filtr przeciwsłoneczny SPF 30 lub wyższej na odsłoniętą skórę. Cienka i delikatna skóra szyi to główne miejsce, które będzie wskazywało wiek, być może nawet przed twoją twarzą. Skóra ta może korzystać z środka nawilżającego z peptydami, aby pomóc w produkcji kolagenu.
Możesz wyciągnąć uwagę od szyi, nosząc długie naszyjniki lub bluzki z ciekawymi wydrukami wzorów.
Jeśli zdecydujesz się na leczenie, leczenie laserem fraxel może pomóc w uzyskaniu tekstury skóry, a Botox może złagodzić te pionowe linie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *