Pielęgnacja skóry

Pielęgnacja skóry

Ogranicz liczbę używanych produktów. Podrażnienie i stan zapalny skóry mogą sprawić, że skóra będzie mniej zdrowa i objawy starzenia się będą bardziej widoczne. Niektóre produkty na twarz są szorstkie na wrażliwej skórze, a zbyt dużo produktów na twarzy może naprawdę drażnić skórę. Szczególnie prawdopodobne jest, że produkty „Anti-aging” powodują podrażnienie po połączeniu. Możesz robić zakupy i eksperymentować, ale uzgadniaj rutynę piękna z minimalnymi nakładającymi się produktami i trzymaj się jej. Noś okulary przeciwsłoneczne. Skóra wokół oczu jest cienka i wrażliwa i jest bardzo podatna na promieniowanie UV. Osłabienie, baggy lub rozrzedzenie skóry wokół oczu może sprawić, że Twoja twarz będzie starsza. Kiedy będziesz na słońcu, nos okulary ochronne chronią jej wrażliwą skórę i sprawi, że będzie zdrowsza i młodsza.
Spać na plecach. Jeśli regularnie śpisz na brzuchu lub na jednej stronie, naciskaasz skórę twarzy w poduszkę przez całą noc. Te zmarszki linie dostajesz rano z poduszki, linie snu, mogą stać się zmarszczkami. Spać na plecach, aby uniknąć tego nadmiernego stresu na skórze twarzy.
Jeśli po prostu nie możesz spać na plecach, inwestuj w poszewki na poduszki z satyną lub dużą ilością nici, aby zminimalizować linie snu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *